מתנות לאישה- מה העניין?

בבואנו להתייחס לעניין המתנה, מתנות לאישה – אנו נוגעים בעניין רגיש ביותר, שבחירתינו הינה גורלית לעיתים עד כדי הצלחה או כישלון שמחה או עצב…כן..כן.. ממש כך.

מי מאיתנו לא התנסה, או חווה מצב בו בחרנו מתנה לחברה, לרעיה, לידידה ולא ראינו את הפלאש בעיניים את הניצוץ הבוהק, את ההתרגשות העצומה.. וואאוו..כשקלענו בול לטעמה של האישה – למתנה המתאימה ביותר .

נכון, שההרגשה מעולה, סיפוק אדיר מציף את שני הצדדים.

אך בל נופתע ונהיה שאננים.. מי מאיתנו לא חווה את האכזבה , את הפנים הקפואות  של אהובתינו בעת הענקת המתנה – ניתן להבחין בנקל במבט העינייים, הן כבר אינן בוהקות, לא זוהרות.. המתנה יפה יקירי.. אך אתה יודע זה לא בדיוק הסגנון שלי .. זו לא האופנה העכשווית. אך יקירי אני כה מודה לך על שחשבת להפתיע אותי במתנה כה יפה.. אך אתה יודע שאני לא אנצל אותה וחבל על הכסף.. בטח עלתה לך הון.

כן.. אנו מכירים בעובדה שמשימת חיפוש מתנה לאישה אינה פשוטה כלל.. בחירת מתנה, חיפוש אחר המתנה לאישה הינו עניין של מלאכת מחשבת, אנו חייבים להקדיש לעניין חיפוש המתנה לאישה את כל תשומת הלב הנדרשית, את החשיבה, את הבחירה הנכונה  את המתנה הנכונה – המתנה לאישה שלנו, מתנה לחברה שלנו, במקום הנכון ובעיתוי הנכון.

עלינו להיות מודעים לצרכים של האישה, אופייה, מה יגרום לה לשמוח מאד בעת קבלת המתנה? מה ירגש אותה? מה יעשה לה את היום  בעת קבלת המתנה, המתנות שהתאמצנו ורכשנו בעבורה, כדאי מאד שישמחו את האישה.

 

ת היום  בעת קבלת המתנה, המתנות שהתאמצנו ורכשנו בעבורה, כדאי מאד שישמחו את האישה.

הטיפים המרכזיים בענייין חיפוש המתנה לאישה כך שבחירתינו תהיה בול למטרה הינן:

הכרת האופנה העכשווית, המתנה הנחוצה לאישה בזמן הזה, מאפייני הסגנון של האישה- הנוגעים למאפייני המתנה והכוונה הינה לסגנונה- יוקרתיות, פשטות, מתנה נוסטלגית, מתנה מטריפה, מתנה מפתיעה עד כדי טירוף- היום בלילה טסים לפראג- הכל תואם עם הבוס שלך בעבודה, יש ביבי סיטר הכל סודר- טסים והיום יקירתי.

אוהבכים ואשמח לשרתיכם